Občina Luče
Luče 106, 3334 Luče
(03) 839 35 50
Domov Organi občine Občinski svet

Nadzorni odbor

Nadzorni odbor občine
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Jože Vavdi
  • Simona Germelj-Šumah
  • Maja Peklaj
  • Niko Bezovnik
  • Klemen Pečovnik
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednik Vinko Poličnik, 1. sestava
  • Benjamin Robnik, 1. sestava
  • Anton Breznik, 1. sestava
  • David Špeh, 1. sestava
  • Tomaž Pečovnik, 1. sestava
  • predsednik Benjamin Robnik, 2. sestava
  • David Špeh, 2. sestava
  • Peter Ribič, 2. sestava
  • Karel Ajnik, 2. sestava
  • Jože Vavdi, 2. sestava

Mandatno obdobje 2014 do 2018

Mandatno obdobje 2010 do 2014

27.11.2013 ob 18:00
27.09.2013 ob 18:00
22.05.2013 ob 18:00
18.04.2013 ob 17:00
09.01.2013 ob 18:00
23.10.2012 ob 18:00
11.09.2012 ob 18:00
17.04.2012 ob 18:00
14.02.2012 ob 18:00
31.01.2012 ob 18:00
15.12.2011 ob 18:00
27.09.2011 ob 18:00
21.06.2011 ob 18:00
17.05.2011 ob 18:00
29.03.2011 ob 18:00
24.01.2011 ob 18:00
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?